Hlavní nabídka
Navigácia

Geometric Green

Dodávané rozměry interiérových obkladů Geometric Green:

295 mm x 1350 mm x 9 mm (šířka x délka x tloušťka), množství m² v balení - 3 584 m²
Lze objednávat jen v násobcích 18 ks =2 balení.

Tyto panely jsou určeny pro montáž svisle. Nelze je čelně spojovat - mají zámek (pero-drážka) pouze po delší straně.
Pro vytvoření dekoru jsou potřeba 2 bal. = 7,168 m².                              

                          Cena s DPH - 437,68 Kč/ks

Jak udělat jedinečnou stěnu jedinečnou, extrémně rychlou a snadnou?
Vyměňte jakékoli další nápady, jako například MDF, dřevo, keramické dlaždice, dekorativní omítky nebo tapety, jedním rychlým a trvalým způsobem - systém KERRADECO.

KERRADECO je materiál odolný proti vlhkosti, vodě a nárazům. Je odolný, nehořlavý, zvyšuje zvukovou izolaci místnosti a vztahuje se na něj záruka 10 let.Cena za 1m² - 1099, Kč.
Instalace systému je rychlá a nekomplikovaná. Desky jsou spojeny perem a drážkou. Připevňují se přímo na zeď pomocí lepidla nebo spodní konstrukce. Sestava KERRADECO je navíc "čistá" v porovnání s tradičními metodami povrchové úpravy stěn (tapety nebo keramické dlaždice) a ihned po jejím dokončení můžete místnosti využít. S KERRADECO dokážeme snadno stavět příčky a nahradit sádrokartonové desky. Lehký rám je dostatečný na to, abyste si mohli pokoj zařídit zcela jiným způsobem.

Kerradeco je interiérový obklad pro obložení stěn, nebo jejich částí k estetickému dokončení interiéru. Interiérový obklad, díky své tuhosti, plně nahrazuje sádrokarton, dřevěné palubky, či keramické obklady. Je pevný, akusticky izolační, vodotěsný a odolný vůči UV záření a při tom lehký.
Plastový interiérový obklad je podélně opatřen systémem pero - drážka a po napojení je spoj neviditelný a vodotěsný. Tím vznikne rovný, bezesparý a omyvatelný povrch, navíc s akusticky izolačními vlastnostmi.
KERRADECO vs dělící stěny ze sádrokartonových desek
čtyři operace (montáž sádrokartonových desek, tmelení, zabroušení, malování) jsou nahrazeny jedním - instalací panelů KERRADECO

Na objednávku 3 - 5 týdnů

MONTÁŽNÍ VIDEO:


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika