Hlavní nabídka
Nabídka

VEK obklady EXCLUSIVE

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Pokud plánujete provést rychlou a nenákladnou úpravu interiéru sami, pak jsou PVC panely vynikajícím řešením! PVC obklady VEK jsou odolné vůči vlhkosti, snadno se instalují a udržují. Mají řadu výhod, díky kterým jsou oblíbené. Za prvé, při uspořádání takových struktur nejsou potřeba další přípravné operace. Panely lze namontovat na staré tapety, barvy, omítky atp. Za druhé, tento způsob dokončování je „čistý“, to znamená, že po jeho implementaci nejsou žádné nečistoty, prach a nespočet stavebních zbytků. Mezi převládající faktory materiálu patří také odolnost proti vlhkosti (panely mohou být vybaveny v koupelně, v bazénu, na toaletě, v kuchyni), odolnost proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Kromě toho vám tyto produkty umožňují vytvořit dobrou zvukovou izolaci prostorů.

Interiérové obklady lesklé
  • interiérové obklady s fotografickým digitálním potiskem
  • fototisk na PVC panely splňuje všechny moderní trendy a poskytuje kvalitní tisk obrázků
  • exkluzivní provedení bez viditelných spojů a mnoho designových možností
Interiérové obklady matné
  • panely jsou pokryty dekorativní plastovou fólií s různými reliéfními texturami
  • lze snadno kombinovat s jinými dokončovacími materiály: tapety, dlaždice atd.
  • mají dlouhou životnost
  • nemění barvu intenzivní každodenní péčí
STYLE laminované obklady
3D panely v plné velikosti
BÍLE interiérové obklady
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací