Hlavní nabídka
Navigace

Rady a tipy

Přemýšleli jsme, jak Vám ještě více ulehčit výběr a nákup zboží a jeho následnou montáž. Výsledkem je tato sekce "Rady a tipy", ve které shrnujeme různé postupy montáže, rady, jak vybrat ten správný materiál a mnoho dalšího.


Korek hit mezi materiály

Při výstavbě, rekonstrukcích i zařizování chceme nejlepší kvalitu za nejvhodnější cenu. Tento požadovaný poměr se týká i stavebních a konstrukčních materiálů, které se využívají na každém kroku. Ze všech možností, které se dostávají na trh, se o slovo hlásí korek, použitelný i v stříkané formě.

Čtěte více


Čtěte více


Obklady fasád z plastů

- určené nejen na odvětrané fasády - lehká udržba povrchů, vhodný zejména do míst, kde hrozí znečištění od silnic - vyrobené z vstřikovaného polymeru, PVC nebo z polyesterových živic s vynikající kvalitou, odolné vůči extrémním teplotám a UV stabilní - jednoduchá montáž celoročně, úspora práce.

Čtěte více


Jaký dům, taková fasáda

Fasáda domu neplní jen estetickou funkci. Při výběru správné fasády musí lidé zvážit své požadavky na funkčnost a životnost podle místa a způsobu užívání stavby a velikost rozpočtu.

Čtěte více


Korkové izolace

Přírodní materiály Vám poskytnou kontakt s přírodou a zároveň jimi dosáhnete významné tepelné úspory a pozitivního přínosu pro Vaše zdraví. Výjimečné vlastnosti mají korkové izolace, které Vám budou dobře sloužit desítky let.

Čtěte více


DECORK, uplatnění na terasy, beton a bazény

DECORK, můžeme aplikovat i na terasy, podlahy, případně k bázénům, na této stránce Vám poradíme, jak nejlépe postupovat při konkrétních realizacích podlah a teras na betonovém podkladu.

Čtěte více


Z tuctového domu se může stát skvost

Dřevostavba v kamenném kabátě nebo zděný dům obložený plastovými obklady, odvětrávanou, případně korkovou fasádou dnes běžně dostupná realita, kterou lze díky uceleným fasádním systémům ozvláštnit prakticky každou stavbu. Díky fasádě se z tuctového domu může stát skvost. A ještě ušetříte za topení.

Čtěte více


Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda má mnoho výhod a těší se u stavebníků čím dál větší oblibě. Co je však u odvětrávané fasády nutné při montáži dodržet, aby fungovala jak má?

Čtěte více


Korkové nástřiky - nový, univerzální materiál

Korková směs je nový, moderní materiál, který je novinkou na českém trhu. Materiál je vyráběn z nejkvalitnějšího přírodního korku. Využití pro korkový nástřik najde každý, ať už renovujete fasádu, střechu nebo terasu, korkovou směs využijete kdekoliv.

Čtěte více


KORKOVÉ NÁSTŘIKY , více informací k produktu.

Pro stříkaný korek, DECORK, platí že je použitelný na více různých plochách, jako jsou stěny, střechy, paluby, podlahy ..., vždy může poskytnout konečné řešení při řešení problémů spojených s vlhkostí, estetických, akustických úprav, tepelnou ochranou ...

Čtěte více


Čím zastřešit pergolu?

Řešením jsou polykarbonátové desky MARLON CSE®. Mají podobu trapézové nebo vlnité desky dodávané ve dvou zabarveních - čirá a bronz (kouřově hnědá barva). Desky MARLON CSE® byly přímo vyvinuty „na přání“ zákazníků, kteří vyžadovali na střechu pergoly materiál, který má hezký design.

Čtěte více


Plastové palisády a obrubníky

Zahrada, ať už je vytvořená v jakémkoliv stylu, vždy si zaslouží naši starostlivost, vždyť v ní nacházíme relaxaci a tolik žádaný pokoj. Můžeme se v ní oddat příjemnému rozjímání, pokojnému odpočinku nebo zahálení.

Čtěte více


Korek ve stavebnictví

Korek najdeme například ve vrtulích větrných elektráren, NASA ho používala jako tepelnou izolaci u raketoplánů na špici. Při průchodu atmosférou totiž odolal velmi vysokým teplotám, byl i vzadu u raketových trysek, kde je při startu vysoký žár. Tohle všechno korek zvládne. Testují ho i na Marsu.

Čtěte více


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací