Hlavní nabídka
Navigácia

Diamond 3D

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 158,00 Kč/ks.

Číslo položky: TP10026169

Rozměr panelu: 595 x 595 mm ( 0,35 m²)

Tloušťka panelu: 1 mm

6 ks v balení (2,1 ). Dodávají se jen po celých baleních.
 
Panely Eclectica 3D mají široké uplatnění v interiéru. Můžete je použít jako obklad v kuchyni nebo v koupelně, jakož i zcela změnit interiér každé místnosti tím, že jimi pokryjete celou stěnu. Charakteristickým znakem panelu je jedinečná objemová textura (do 1 cm) a dvojnásobná hustota obkladu. Instalace se provádí na bezprašném povrchu pomocí lepidla na PVC. Panely Eclectica 3D lze upevnit přímo na omítku, překližku, beton nebo cihlu, OSB nebo dřevovláknitou desku, dřevo nebo plast, jakož i přímo na dlaždice, na dříve natřenou stěnu nebo strop, na staré tapety a jakýkoli jiný více či méně rovný povrch.
 

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací