Hlavní nabídka
Navigácia

Coffe Wood

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 232,70 Kč/ks (351,50 Kč/m²)

Pro příslušenství VILO obkladů - klikněte ZDE.

POUŽITÍ:

Vilo obklady jsou dokonalé výrobky pro všechny, kdo hledají zajímavé dekory za dobrou cenu. Panely jsou ideální pro širokou škálu použití v interiérech, jako jsou obklady stěn (ale také stropů) například v bytech, kancelářích, čekárnách, ordinacích, recepcích a pod. Především ovšem všude tam, kde jsou kladeny nároky na snadnou údržbu a vysokou funkčnost při zachování elegantního a estetického vzhledu. Dekorativní stěna je navíc odolná proti vlhkosti, snadno se čistí a především je bezúdržbová. Díky těmto vlastnostem jsou obklady VILO také použitelné pro povrchy vystavené vodě a vlhkosti, jako jsou kuchyně a koupelny. A díky své odolnosti Vám budou sloužit léta.

Šířka 1 panelu: 25 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Tloušťka 1 panelu: 8 mm

Dekor obkladu(motiv): dřevo

Povrch obkladu: hladký

Balení: 4 ks panelů potřebných k vytvoření vzoru

1 balení = 4 ks x (0,25 x 2,65) m = 2,65 m²

CO JSOU VILO OBKLADY:

Obkladové panely do interiéru nejsou jen obyčejné plastové obklady do interiéru. Je to zcela nový a inovativní výrobek, inspirovaný nejnovějšími řešeními v oblasti designu. Obkladový panel je vyroben s využitím 3D technologie digitálního tisku, která umožňuje dosáhnout velmi realistické ztvárnění jakéhokoliv povrchu. Ať už se jedná o přírodní materiály jako dřevo, keramické nebo kamenné povrchy či jiné designové vzory. Obkladové panely do interiéru dodáváme v široké škále atraktivních dekorů, včetně dekorů imitujících přírodní dřevo, keramické nebo kamenné povrchy či jiné designové vzory. Kromě bílé, která se naopak vyznačuje vysokým leskem, mají všechny obkladové panely přirozený matný povrch příjemný na dotek. Interiérové ​​obklady jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého PVC, které je zdravotně nezávadný a neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky (jako např. Formaldehydy). Obkladové panely jsou také plně recyklovatelné.

MONTÁŽ:

Plastové obkladové panely jsou také snadno opracovatelné, lze je řezat na míru, jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Jejich montáž je velmi jednoduchá, zvládne ji i šikovný kutil. Instalace je rychlá díky nízké hmotnosti, optimálním rozměrům a jednoduchosti montáže. Panely lze snadno montovat na rošt vytvořený z dřevěných nebo plastových profilů nebo nalepit přímo na podkladovou konstrukci. K rychlosti montáže přispívá také geniálně jednoduché řešení začištění všech okrajů, rohů a spojů univerzální samolepící lištou B6. Jednotlivé panely se do sebe jednoduše zasouvají systémem pero-drážka. Spoj je přitom navržen tak, aby po zasunutí panely vytvářely hladkou celistvou plochu odolnou proti vlhkosti. Každé balení obsahuje sérii panelů, které na sebe navzájem navazují a vytvářejí tak ucelený motiv. . Je to výrobek typu "udělej to sám", proto je snadno namontujete bez pomoci specialistů. Montáž je tak jednoduchá, že se rychle přemění na rodinnou zábavu.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace lepením.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace montáže na rošt.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací