Hlavní nabídka
Navigácia

Red Brick 3D

Cena s DPH - 210,70 Kč/ks., 318,00 Kč/m2.

(původní název Mattone Rosso)

AKČNÍ NABÍDKA na zvýhodněnou cenu dopravy, při objednávce obkladů nad 5000,- Kč vč. DPH doprava zdarma, jinak maximální cena za dopravu do 150 Kč vč. DPH po celé České republice

Pro příslušenství VILO obkladů - klikněte ZDE.

Dekorativní stěna Red Brick 3D umožní rychlou přeměnu bytu tak, aby se Vám perfektně hodila. Ujistíte se, že konstrukční změna může být docela jednoduchá, příjemná a s odkazem na nejnovější trendy - obklady VILO umožní vlastní styl pro vstup do bytu, a na zdech snadno dosáhnete efekty snů cihel, betonu, kamene nebo dřeva. S VILO obklady získáváte úžasné výsledky bez velké finanční investice a odborné pomoci, rychle zajistíte sami proměnu místnost. Dekorativní stěna má snadnou instalaci: můžeme ji lepit přímo na zeď, přibít, nebo přišroubovat k dřevěnému rámu, nebo pevně ke zdi. VILO obklady je ideální alternativou pro tapety a nátěry.

Nepochybnou výhodou je, že obklady VILO nevyžadujÚ časově náročné čištění a místnost může být použita ihned po dokončení montáže. Dekorativní stěna je navíc odolná proti vlhkosti, snadno udržuje čistotu a především je bezúdržbová. Díky těmto vlastnostem jsou VILO obklady také použitelné pro povrchy vystavené vodě a vlhkosti, jako jsou kuchyně a koupelny.


Dekorativní vzor Red Brick 3D má plochu až 2,65 m². To nám dává zajímavý a originální efekt na zďi interieru. Vybrané dekory mají hmatovou strukturu, která zvyšuje efekt dekorace.

Šířka 1 panelu: 25 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Tloušťka 1 panelu: 8 mm

Balení: 4 ks panelů potřebných k vytvoření vzoru

1 balení = 4 ks x (0,25 x 2,65) m = 2,65 m2

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

DokumentyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika