Hlavní nabídka
Navigácia

Bleached Timber

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 75,00 Kč/ks.

Číslo položky: TP10013961

Rozměr panelu: 955 x 480 mm ( 0,46 m²)

Tloušťka panelu: 0,3 - 0,5 mm

Celková tloušťka panelu (v závislosti na vzoru): 3 - 7 mm

10 ks v balení (4,6 m²). Dodávají se pouze po celých baleních.

POUŽITÍ:

koupelny, kuchyně, pokoje, pouze pro interiérové ​​použití

CO JSOU GRACE OBKLADY:

Dekorační panely GRACE jsou vyrobeny z PVC desek lakované německými barvami odolnými proti oděru. 3D efekt je dosaženo vyražením vzoru pomocí speciálních forem.
Plastové obklady jsou odolné proti vlhkosti a dobře se myjí. Teplotní odolnost od -20 ° C do + 70 ° C. S minimálními náklady a velmi rychle je možné vytvořit moderní, pohodlný a útulný domov.
Široká škála dekorativních panelů dokáže uspokojit spotřebitelů s nejvytříbenějším vkusem.
Většina panelů z PVC má velikost 955 x 488 mm, což je asi půl metru čtverečního. Dekorativní panel je lehký a nepříliš hrubý, což výrazně usnadňuje práci s ním.
PVC panely se dodávají v baleních po 10 nebo 30 kusech. Věnujte prosím pozornost při měření a výpočtech potřebného množství panelů a případně počítejte s případnou rezervou. V případě dodatečného objednávání se může stát, že panely nebudou zcela barevně korespondovat s těmi z předešlé objednávky. Jedno balení panelů váží asi 3 kilogramy.
Plocha, kterou lze pokrýt jedním balením, závisí na typu panelu a má přibližně 4,7 metrů čtverečních. Každé balení obsahuje informace o lepení.
Panely se nalepí na bezprašný povrch speciálním lepidlem Valo pro PVC panely. Spotřeba lepidla závisí na rozsahu práce (průměrně 600 ml pro 5-7 panelů).
Panely se dají snadno stříhat nůžkami.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací