Hlavní nabídka
Navigácia

White Marble

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 85,00 Kč/ks.

Číslo položky: TP10027058

Rozměr panelu: 700 x 700 mm ( 0,49 m²)

Tloušťka panelu: 3,5 mm

10 ks v balení (4,9 ). Dodávají se jen po celých baleních.
 
3D samolepící panely vám umožní provést opravy v místnosti sami za 30 minut - stačí povrch umýt nebo napenetrovat, panel nalepit a je hotovo - oprava je hotová! Ekologický, hypoalergenní materiál s unikátním 3D povrchem. Poskytuje tepelnou a zvukovou izolaci. Vhodné pro dekoraci interiérů s vysokou vlhkostí. Vyrobeno z materiálů šetrných k životnímu prostředí, hypoalergenní, nevyzařují škodlivé látky, snadno se čistí - proto jsou ideální do dětských pokojů a ložnic. Díky své měkkosti jsou schopny vyrovnávat povrchy a ohýbat se kolem jakýchkoli rohů. Jsou vodoodpudivé a mohou být instalovány v kuchyni a koupelně. Pokud máte nerovné stěny, tyto panely dokonale zamaskují všechny nedokonalosti podkladu a přilepí se na jakýkoli čistý povrch! Obklady se snadno čistí a vyměňují v případě poškození.
 
DŮLEŽITÉ!
 
Nedoporučuje se instalovat v blízkosti topných těles, kamen, radiátorů. Není odolný vůči teplu. Není odolný vůči vysokému teplu. Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky. Vhodné jen do interiéru. Panely nelze malovat jinou barvou.
 

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací