Hlavní nabídka
Navigácia

Loft Concrete

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 548,00 Kč/ks

Číslo položky: 482 0300 1252

Rozměr panelu: 29,5 x 135 cm ( š x v )

Tloušťka panelu: 0,9 cm

Hmotnost balení: 18 kg

Tyto panely lze montovat svisle i vodorovně. Lze je napájet i čelně – mají zámek (pero-drážku) po celém obvodu panelu.

8 ks v balení (3,2 ). Dodávají se jen po celých baleních.
 
Jak udělat jedinečnou stěnu jedinečnou, extrémně rychlou a lehkou? Vyměňte jakékoli další nápady, jako například MDF, dřevo, keramické dlaždice, dekorativní omítky nebo tapety, jedním rychlým a trvalým způsobem – systém KERRADECO.
 
Každý interiér nabízí jiné možnosti. V každém z nich si můžete vytvořit individuální, inspirativní atmosféru. Kerradeco vytvořili stylisté a odborníci, takže stěny přestávají být pozadím a stávají se hlavním hrdinou prostoru. Široká škála vzorů nabízí nový designový potenciál a nové realistické textury potěší hmat. Dekorativní panely Kerradeco jsou nejen skvělým estetickým řešením. Mají také vynikající technické parametry. Jsou odolné proti vlhkosti, nárazu, nehořlavé a zvyšují akustickou izolaci místností.
 
Sestava dekoračních panelů KERRADECO


MONTÁŽNÍ VIDEO:


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací