Hlavní nabídka
Navigácia

Dub Grand

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 275,00 Kč/ks (407,41 Kč/m²)

Rozměry a ceny príslušenství STAR interiérové obklady.

Číslo položky: DLOME16

Rozměr panelu: 25 x 270 cm (š x v)

Tloušťka panelu: 0,8 cm

Celková hmotnost balení: 16,551 kg

4 ks v balení (2,7 m²). Dodávají se jen po celých baleních.

Specifikace produktu:

Povrch obkladu: s reliéfem
Odolnost proti vodě: omyvatelný
Design: dřevodekor
Doporučené použití: ostatní místnosti
Strukturovaný povrch který je omyvatelný, není voděodolný.

Proč zvolit plastové vnitřní obklady do bytu či komerčního prostoru?

Uplatní se v rodinném domě i komerčních objektech

Plastové obklady mohou připomínat kámen, cihlu i dřevo nebo být ozdobeny abstraktním motivem. Lze jimi obložit stěny i stropy. Zútulní prostor vaší restaurace, vaši domácí pracovnu i obývací pokoj a můžete je klidně kombinovat s dřevěným nábytkem.

V bistrách a hospodách se velmi často setkáváme s plastovými obklady, které napodobují cihlu, v kancelářích zase spíše s luxusní napodobeninou dřeva a kamene. Velice pěkně ale vypadají i obklady s 3D motivem nebo mozaikou.

Jsou vhodné do vlhkého prostředí

Plastové obklady můžete využít také na místech, kde se vyskytují problémy s vlhkostí. Právě tato vlastnost hraje v jejich prospěch – spolu s jejich vysokou odolností vůči oděru a nenáročnou montáží (sytem pero-drážka).

Jedná se o lehký a snadno opracovatelný materiál, který lze plně přizpůsobit vašim potřebám – dá se lepit přímo na zdivo či stěnu (je-li podkladový povrch rovný) a dobře se uplatní v silně zatěžovaných prostorách jako je kuchyň či koupelna.

Toužíte mít přírodní koupelnu s dekorem, který velmi věrohodně napodobuje dřevo? Plastové obklady vám to umožní. Celou místnost můžete vyladit přesně podle vašich představ, aniž byste se museli trápit s důkladným ošetřením a silnou vrstvou laku, která jsou u dřeva naprosto nezbytná.

Vyžadují jen minimální údržbu

Plastové obklady vytvoří souvislý povrch, který v případě potřeby snadno opláchnete vodou. Není třeba je ničím přetírat. Jsou mimořádně odolné a jejich barva vydrží v nezměněném stavu dlouhá léta. A když se zašpiní, stačí je očistit pomocí běžných čistících prostředků. Nejen, že interiéru dodají moderní vzhled, ale navíc vám ještě usnadní práci s úklidem.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací